Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Про конкурс

В українських журналістів з 2010 року існує власний професійний конкурс, побудований на тих принципах, що й найкращі професійні журналістські конкурси в світі – такі як Пулітцерівська премія. 

Організатор конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» - Незалежна Асоціація Телерадіомовців (НАМ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку через Інтерньюс та Посольства Швеції.


Цілі конкурсу:

- виявити і заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості;

- зробити головний акцент на якість, пошану, визнання в журналістиці (так само, як це робиться в більшості професійних премій, наприклад, в Пулітцеровській премії).
 

 Конкурс проводиться в п'яти номінаціях:

- Найкращий матеріал з громадянською позицією

- Найкраще подання резонансного матеріалу

- Найкращий репортаж

- Найкраще подання складної теми

- «Надія журналістики»

На конкурс приймаються роботи, які були опубліковані  з 1 січня по 31 грудня 2018 року. 


Усі роботи, подані в ці номінації, можуть бути також номіновані на присудження спеціальних призів та інших нагород, оголошених Організаторами конкурсу "Честь Професії"

Висунення номінантів проводиться самостійно журналістами, колективно (роботи на конкурс висуває редакція або видавництво) і від імені третьої особи (фізична особа висуває на конкурс який-небудь журналістський матеріал).

Виставляти свої роботи на конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром і області журналістики, регіоном роботи і мешкання. Один і той же журналіст, редакція або третя особа можуть подавати по одній роботу у кожну із номінацій. Відповідно, максимальна кількість робіт від одного учасника - 5 матеріалів. Якщо автору на час подання заявок виповнилося більше, ніж 24 роки, він не може брати участь у номінації «Надія журналістики». На кожну роботу, подану на Конкурс, необхідно оформити окрему заявку. 

 

Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих, інтернет-ЗМІ, радіо та ТБ  необхідно заповнити заявку та надати посилання на публікації/матеріали або на скани друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. 

 

Детальну інформацію можна отримати за тел. +380 44 289-25-99 або написавши на e-mail:project@nam.com.ua. Контактна особа – Наталія Терес.

Конкурсні роботи оцінюватимуть у два етапи. Спершу їх переглядатиме кваліфіковане пре-журі. Його завдання – відібрати не менше 10 та не більше 20 найкращих робіт у кожній номінації, що будуть допущені до подальшого оцінювання журі конкурсу.Положення про конкурс.

 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Медіабізнес ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Детектор Медіа СУД НА ДОЛОНІ HelpSMI
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу