Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Про конкурс

В українських журналістів з 2010 року існує власний професійний конкурс, побудований на тих принципах, що й найкращі професійні журналістські конкурси в світі – такі як Пулітцерівська премія. 

Організатори конкурсу професі
йної журналістики «Честь Професії» - Українська Асоціація Медіа Бізнесу (попередня назва - УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовців (НАМ) за підтримки проекту «У-медіа».


Цілі конкурсу:

- виявити і заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості;

- зробити головний акцент на якість, пошану, визнання в журналістиці (так само, як це робиться в більшості професійних премій, наприклад, в Пулітцеровській премії).
 

 Конкурс проводиться в п'яти номінаціях:

- Найкращий матеріал з громадянською позицією

- Найкраще подання резонансного матеріалу

- Найкращий репортаж

- Найкраще подання складної теми

- «Надія журналістики»

На конкурс приймаються роботи, які були опубліковані  з 1 січня по 31 грудня 2017 року. Прийом робіт закінчується 20 березня 2017 р.


Усі роботи, подані в ці номінації, можуть бути також номіновані на присудження спеціальних призів та інших нагород, оголошених Організаторами конкурсу "Честь Професії"

Висунення номінантів проводиться самостійно журналістами, колективно (роботи на конкурс висуває редакція або видавництво) і від імені третьої особи (фізична особа висуває на конкурс який-небудь журналістський матеріал).

Виставляти свої роботи на конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром і області журналістики, регіоном роботи і мешкання. Один і той же журналіст, редакція або третя особа можуть подавати по одній роботу у кожну із номінацій. Відповідно, максимальна кількість робіт від одного учасника - 5 матеріалів. Якщо автору на час подання заявок виповнилося більше, ніж 24 роки, він не може брати участь у номінації «Надія журналістики». На кожну роботу, подану на Конкурс, необхідно оформити окрему заявку. 

Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку та надати посилання на публікації або на скани друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться, ви можете направити традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org або osergienko22@gmail.com. Контактна особа – Ольга Сергієнко.

 

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку. Детальну інформацію можна отримати за тел. +3800939698533 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Наталія Терес.

Конкурсні роботи оцінюватимуть у два етапи. Спершу їх переглядатиме кваліфіковане пре-журі. Його завдання – відібрати не менше 10 та не більше 20 найкращих робіт у кожній номінації, що будуть допущені до подальшого оцінювання журі конкурсу.Положення про конкурс.

 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Медіабізнес Детектор Медіа Українське радіо
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу
Coca-cola