Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 


Розпочався прийом робіт на IV Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013»

 

25.12.2012

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про початок прийому робіт на IV Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013».  

Денис Данько: «Якісна журналістика - це абсолютна правда»

 

25.05.2012

Про нього говорять у всіх журналістських спільнотах, йому заздрять, ним пишаються - Денис Данько, журналіст програми «Гроші» Студії 1+1 переміг у трьох номінаціях конкурсу професійної журналістики  «Честь Професії 2012».  

Катерина Полякова: «Перемога була дуже несподіваною. Таке відчуття, ніби «Оскара» отримала»

 

24.05.2012

Катерина Полякова – переможниця Третього конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» в номінації «Надія журналістики» ділиться порадами відкривати нові професійні горизонти та тримати себе в професійному тонусі, секретами перемоги та напуттями майбутнім юним зіркам. Катерина – активістка та прихильниця письменника Мілана Кундери зараз закінчує магістратуру факультету журналістики Запорізького національного університету та займається науковою діяльністю. Три роки працює на студентському порталі Запоріжжя «Пороги», з цього року як редактор.   Нагадаємо, що Катерина перемогла з публікацією «Запорізький студентський гуртожиток: жити всередині, але проти правил», яку можна прочитати на офіційному сайті конкурсу

Тарас Зозулінський: «У цьому році лейтмотивом участі в конкурсі “Честь професії” було… знайти роботу»

 

21.05.2012

Тарас Зозулінський, переможець конкурсу «Честь професії 2012» в номінації «Кращий матеріал з громадською позицією» за публікацію «Жорстока правда з-за грат»  розповідає, чому важливо брати участь в професійних журналістських конкурсах.    Тарас живе у Львові і є фрілансером, що працює для кількох видань. Захоплюється подорожами малими містечками та селами України, де ще збереглися архітектурні пам’ятки, а також театром, музеями, кіно та книгами.

Наталія Вареник: "Треба зробити журналістику способом свого життя"

 

11.05.2012

Наталія Вареник, переможниця конкурсу «Честь професії 2012» в спеціальній номінації «Сталий (збалансований) розвиток: шлях України» за роботу «Екоринок: чи допоможе закон нагодувати дорогою, але ситною продукцією?».  Наталія – творча особистість, має музичну освіту по класу фортепіано, захоплюється живописом та літературою. Очолює літературну студію «Письменник в Інтернет-просторі». Багато часу віддає громадській діяльності в екологічних та культурологічних організаціях. Дуже полюбляє подорожувати та занурюватись у світ Інтернету. Чому Наталія вважає журналістику стилем життя вона поділилася в інтерв’ю  для сайту konkurssmi.org
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу