Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  >
 


Ярослав Тракало: «Нинішня журналістика – цікава і нова, адже досі їй не доводилося працювати в бойових умовах!»

 

12.05.2014

Ярослав Тракало із телеканалу ТВі участь у конкурсі професійної журналістики «Честь професії» цьогоріч брав уперше. Та це не завадило йому отримати від журі конкурсу максимальну кількість балів за роботу «Хто холоднокровно розстрілював» у номінації «Краще подання резонансного матеріалу».

Михайлина Скорик, головний редактор podrobnosti.ua, вважає, що телевізійний стрімінг, який робили на Еспресо.TV, є початком революційних змін на українському телебаченні

 

30.04.2014 Espreso.tv

 Михайлина Скорик, головний редактор podrobnosti.ua, вважає, що телевізійний стрімінг, який робили на Еспресо.TV, є початком революційних змін на українському телебаченні    

Шеф-редактор ТСН рассказала об особенностях работы журналистов во время кризиса

 

30.04.2014 ТСН.ua

 В рамках конкурса профессиональной журналистики "Честь профессии", состоялась конференция, посвященная вопросу "Журналистики в кризисные времена". От шеф-редактора "Телевизионной службы новостей" Татьяны Пушновой участники конференции узнали, как ТСН выстраивает свою редакционную политику и с чем столкнулась во время освещения кризисной ситуации в стране за последние месяцы.

Захід радить Україні не піддаватися на провокації російської пропаганди

 

30.04.2014

Захід нам каже ви молодці, ви не піддались на провокації. Але разом з тим ми втратили Крим. І якщо згадати Фолкленди, які набагато далі від Британії ніж Крим від України, то вони піддалися на провокації, але свою землю за собою лишили. (Володимир Мостовий)

Тетяна Попова: «Бізнес, не бійся з нами співпрацювати!»

 

30.04.2014 Редакторський Портал

 Цього року на щорічному національному конкурсу «Честь Професії 2014» кращим матеріалом, який надихає на створення власного бізнесу, компанія «Емвей Україна» визнала «Кондитерський бізнес», який вийшов на телеканалі БТБ у програмі «Приватний інвестор». У ньому автор, Тетяна Попова, розповіла про те, як розпочати власну кондитерську справу.
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  >
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Медіабізнес ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Детектор Медіа СУД НА ДОЛОНІ HelpSMI
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу