Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Конкурс «Честь професії 2013» зібрав рекордну кількість робіт - 934

05.04.2013

934 роботи від 309 представників ТВ, радіо, друкованих та Інтернет-ЗМІ були подані до участі в IV конкурсі професійної журналістики «Честь професії 2013». Це – рекордна цифра за всю історію проведення конкурсу. Прийом робіт тривав з 25 грудня 2012 року до 31 березня 2013 року. Нагадаємо, що минулого року на конкурс «Честь професії» було подано 509 робіт.

ТОП-номінацією за кількістю поданих робіт стала «Кращий матеріал з громадянською позицією» – в неї подано 263 роботи. На другому місці за популярністю серед учасників – номінація «Краще подання складної теми» (175 робіт).  

Приблизно рівними за кількістю поданих робіт стали номінації – «Надія журналістики» (156 робіт) та «Краще подання резонансного матеріалу» (135 робіт).

В спеціальну цьогорічну номінацію «Кращий матеріал про захист прав людини в Україні» подано 106 робіт, а в найскладнішу за жанром номінацію «Краще журналістське розслідування» – 99 робіт.

На поточний момент завершено експертне рейтингове голосування за майбутніх членів журі та з дня на день буде оголошено склад цьогорічного журі, яке до 24 квітня оцінюватиме роботи конкурсантів.

Також нагадаємо, що компанія «Емвей Україна», яка вже четвертий рік поспіль виступає партнером конкурсу «Честь професії» в цьому році заснувала спеціальний приз «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу». Журі від компанії «Емвей Україна» обере з п’яти основних номінацій 5 найбільш об’єктивних та мотивуючих робіт та оголосить імена переможців на урочистій Церемонії, яка відбудеться 25 квітня 2013 року в Києві.

Традиційно, перед церемонією, 25 квітня 2013 року відбудеться національна Конференція з актуальних питань професійної журналістики «Честь професії-2013». Ключовими спікерами будуть Анетт Новак (Anette Novak), член правління Всесвітнього форуму редакторів та президент Медіа Інституту Fojo (Fojo Media Institute), а також Валерій Панюшкін, спецкор «Ведомостей», учасник проекту Snob.ru та автор книг «Незаметная вещь», «Михаил Ходорковский. Узник тишины», «Газпром. Новое русское оружие». Для учасників організаторами буде забезпечено синхронний переклад.

Конференція пройде у форматі трьох тематичних секцій, в кожній з котрих виступатиме ключовий експерт та відбуватиметься панельна дискусія з українськими експертами, які мають найкращий успішний досвід. Детальну програму Конференції шукайте на офіційному сайті «Честь Професії» www.konkurssmi.org. Запрошуємо журналістів та редакторів до участі в конференції. Прийом заявок від учасників триває до 22 квітня 2013 року.

Оргкомітет конкурсу:

УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):
Оксана Кузьминчук
клієнт-сервіс УАВПП
044-425-57-87
organizator@uapp.org
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали):
Христина Дрогомирецька
Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (044) 254 55 56
project@nam.com.ua
www.nam.org.ua     
0
 
 
9017
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Медіабізнес ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Детектор Медіа СУД НА ДОЛОНІ HelpSMI
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу