Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

25 робіт претендують на спеціальний приз від компанії «Емвей Україна» за «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу»

16.04.2013У рамках IV конкурсу журналістики «Честь професії 2013» журі компанії «Емвей Україна» визначило 25 робіт, які претендують на здобуття спеціального призу за «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу». Ці роботи були відібрані серед 830 робіт, які були подані в п’ять основних номінацій конкурсу від представників ТБ, радіо, друкованих та Iнтернет-ЗМІ. Вже четвертий рік поспіль компанія виступає партнером конкурсу, спрямованого на розвиток якісної журналістики в Україні.

Відібрані компанією «Емвей Україна» роботи-претенденти присвячені найактуальнішим темам сьогодення. Як створити мережу магазинів з нуля? Як розібратися у складнощах оподаткування? Що таке нові ринкові відносини? Чи можна знайти роботу у 50 років? Чи існує легальна альтернатива ігровому бізнесу? Як емоції працюють на успіх?
Всі роботи, відібрані журі компанії «Емвей Україна»  можна переглянути у спеціальній вкладці на сайті -  http://www.konkurssmi.org/works/13/

Приз за «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу» отримає конкурсант, робота якого щонайкраще пояснює нюанси підприємницької діяльності та водночас надихає читача на конкретні дії.
Головний критерій оцінки – об’єктивність матеріалу та його здатність мотивувати.
Вручення спеціальних призів відбудеться на урочистій Церемонії нагородження переможців IV конкурсу професійної журналістики «Честь професії», яка відбудеться 25 квітня 2013 року в Києві.

Олена Якимчук, менеджер із корпоративних зв'язків ТОВ «Емвей Україна»: «Ми заснували цей приз з метою підтримки незалежного підприємництва у нашій країні. При тому, що за даними власного дослідження компанії, більше 72 % українців позитивно ставляться до можливості розпочати власну справу, багато людей так і не наважуються відкрити власну справу через те, що у них перед очима немає реальних прикладів із життя успішних бізнесменів, або вони не знають, як розв’язувати можливі проблеми. Ми гадаємо, що ЗМІ повинні частіше та якісніше висвітлювати теми, пов'язані з підприємництвом. Це спонукатиме людей до реалізації їх ділового потенціалу та надаватиме важливу інформацію для потенційних та існуючих підприємців».

konkurssmi.org


     
2
 
 
9541
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу