Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Розпочато реєстрацію на 5 національну Конференцію ЧЕСТЬ ПРОФЕСІЇ 2014

09.04.2014

Оргкомітет Українського загальнонаціонального конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» оголошує про початок реєстрації учасників 5 національної конференції з актуальних питань професійної журналістики «Честь Професії 2014».


Темою цьогорічної конференції є «Журналістика в кризові часи. Потреби аудиторії, можливості для розвитку, стандарти, місія, процеси та технології».

Дата проведення: 24 квітня 2014 року.

Місце проведення: Міжнародний Інститут Менеджменту, вул. Шулявська 10/12 В, 5 поверх, конференц-зал.

Організатори: УАВПП та НАМ.

Серед ключових спікерів конференції - Троелс Йоргенсен, керівник з питань Online данської газети Kristeligt Dagblad, Агнешка Ромашевська-Гузі, директор польського Belsat, та Андрій Куликов, ведучий Громадського Радіо, Україна.

Вестимуть панельні дискусії Володимир Мостовий, голова Комісії з журналістської етики, Тетяна Лебєдєва, почесний голова Незалежної Асоціації Телерадіомовників та Олександр Власенко, директор освітніх програм Фонду «Розвиток України» Ріната Ахметова.

Серед питань, які обговорюватимуться на конференції - Суто практичний погляд на те, яким є мікс сучасних платформ та форматів для журналістики; Досвід нових форматів, квазі-суспільні медіа та стандарти журналістики, а також Можливості та вимоги часу у питаннях журналістської етики та саморегулювання.

Детальну програму конференції «Честь Професії 2014» ви знайдете на сайті конкурсу www.konkurssmi.org

Оскільки кількість місць для учасників є обмеженою, Організатори будуть обробляти заявки та підтверджувати участь за принципом «перший прийшов – першим обслуговуємо». Дуже просимо не зволікати із реєстрацією на конференцію!

Участь у Конференції «Честь Професії 2014» є безкоштовною лише за умови обов’язкової реєстрації. Бланк реєстраційної заявки додається до анонсу, а також його можна завантажити на сайті Честь Професії www.konkurssmi.org

Заповнену реєстраційну заявку з поміткою «Заявка на Конференцію «Честь Професії 2014» просимо надіслати до 20 квітня 2014 року на електронну адресу: organizator@uapp.org чи по факсу 044-425-57-87 (Контактна особа – Катерина Бартецька).

Учасники отримають на електронну пошту підтвердження успішної реєстрації. Без такого підтвердження участь у Конференції не гарантується. Просимо уважно перевіряти надані нам контактні дані. 

Будемо раді побачити Вас серед учасників Конференції «Честь Професії 2014».


     
2
 
 
8897
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Медіабізнес ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Детектор Медіа СУД НА ДОЛОНІ HelpSMI
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу