Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Близько півтисячі журналістських матеріалів подано на конкурс «Честь Професії 2017»

14.04.2017

Завершився прийом робіт на VIIІ конкурс професійної журналістики «Честь професії». Цього року на конкурс подано 482 журналістські матеріали.

Найпопулярнішою серед учасників стала номінація «Найкраще подання складної теми» – подано 135 конкурсних робіт. У номінацію «Найкращий матеріал з громадянською позицією» подали 115 робіт, у номінацію «Найкраще подання резонансного матеріалу» – 83 роботи, у номінацію «Найкраще журналістське розслідування» – 77 робіт, у номінацію «Надія журналістики» – 72 конкурсні роботи.«Честь Професії» – це національний щорічний конкурс професійної журналістики, який всьоме поспіль проводять Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) та Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ).

У номінацію «Надія журналістка» свою роботу подала журналістка Катерина Кадер (Громадське радіо): «Я довго готувалася до поїздки на базу Робітничої партії Курдистану, що у Північному Іраку, яка в багатьох країнах вважається терористичною. Поки що я – перша українська журналістка, яка там побувала. Я хотіла б, щоб професіонали дали оцінку моєму матеріалу. Чого варта моя робота?».


Для Віри Качмар, журналістки телеканалу ZIK, участь у конкурсі – «це своєрідний іспит, який у підсумку покаже чи три роки моєї роботи не були марними. Це виклик і ще одна сходинка мого професійного росту».

«Моя основна мотивація участі у конкурсі «Честь Професії», – довести, що незалежна демократична регіональна журналістика існує та може розвиватись без політичної складової», –  розповідає Роксолана Буяк,  журналістка «Твоє радіо 101,4 ФМ» із міста Дрогобич (Львівська область).

У номінацію «Найкраще подання складної теми» цьогоріч подали найбільшу кількість журналістських матеріалів. Серед учасників – журналістка каналу «1+1» Анна Чайка. «Моя професія – моя найбільша пристрасть. За освітою я філолог, технічний перекладач англійської та німецької мови. Ніколи б у житті не повірила, що мене «затягне» у журналістські розслідування. Зйомки та написання кожного сюжету – для мене це справжнє випробування, «гра на спротив». Я пишаюся своєю професією і командою, разом із якою працюю. Останнім часом довіра до журналістів та ЗМІ зменшується, тому особливо важливо показати людям, що журналісти – це їх голос! Це четверта влада, яка в першу чергу стоїть на їх захисті. Хочу одного дня стати таким журналістом, якого чиновники будуть боятися, а глядачі підтримувати і довіряти».

Усі зареєстровані на конкурс роботи, новини, склад цьогорічного пре-журі та журі, а також  іншу конкурсну інформацію читайте на офіційному сайтіпроекту. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу у Facebook.

Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2017» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)

- проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),

- Програма розвитку ООН в Україні

- Проект «Свобода медіа в Україні» Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу

- Система Компаній Кока-Кола в Україні

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший

 

Оргкомітет конкурсу:

УАМБ (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):

Ольга Сергієнко

Тел. (044) 425-58-21

organizator@uapp.org

www.uapp.org

  

НАМ (радіо та ТВ матеріали):

Наталія Терес

Тел. (044) 254-55-56

project@nam.com.ua

www.nam.org.ua

Прес-служба «Честі професії 2017» 


     
1
 
 
18148
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу