Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Понад 400 робіт змагаються в основних номінаціях конкурсу «Честь Професії 2018»

12.04.2018

 

 

Завершився прийом робіт до основних номінацій ІХ конкурсу професійної журналістики «Честь професії». Цього року у конкурсі беруть участь 416 журналістських матеріалів.

Найпопулярнішою серед учасників стала номінація «Найкраще подання складної теми» – 119 конкурсних робіт. У номінацію «Найкращий матеріал з громадянською позицією» подано 94 матеріли, у нововведену  номінацію «Найкращий репортаж» – 78 робіт, у номінацію «Найкраще подання резонансного матеріалу» – 68 робіт, у номінацію «Надія журналістики» – 57 конкурсних робіт.

«Честь Професії» – це національний щорічний конкурс професійної журналістики, який вдев’яте поспіль проводять Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) та Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ). Його головна мета – знайти та заохотити визнанням кращі журналістські матеріали, які були оприлюднені протягом року. За 8 років проведення «Честь Професії» заслужив повагу і довіру у професійної аудиторії, і учасники цьогорічного конкурсу говорять про це за допомогою різних аргументів.

«Будучи молодою журналісткою, яка тільки робить перші кроки у професії, маю неосяжне прагнення до професійного зростання, визнання і досягнення успіхів у журналістиці. І плекаю велику надію отримати нову мотивацію для подальших досягнень і професійних здобутків!» - зазначає журналістка Баранцевич Олеся з Миколаївського центру журналістських розслідувань, яка подала свою роботу до номінації «Надія журналістики». Це її перше розслідування і перша участь у конкурсі.

«Журналістика дає змогу висвітлювати резонансні теми, які турбують суспільство, дає руку допомоги тим, хто цього особливо потребує. Тож від нас залежить багато. Суспільство гідне і повинне знати проблеми людей. Без цього неможливо творити ґрунтовні зміни. Сподіваюся, що моя програма, яку я надсилаю, вже посіла важливе місце у цьому процесі. А я і надалі висвітлюватиму те, що хвилює суспільство», – розповідає Іван Лила, ведучий програм, радіо "Рось"

У номінацію «Найкраще подання складної теми» цьогоріч подали найбільшу кількість журналістських матеріалів. Серед учасників - Яцик Сергій, «Інформаційно- аналітичне видання "Times.Zt"». «Конкурс "Честь Професії" - важливий етап у кар'єрі кожного журналіста, адже ми пишемо не для себе, а для читачів. І перемога в одній із номінацій - це підтвердження власної професійності, а також того, що наш розвиток відбувається у вірному напрямку. Звичайно, хочеться перемоги, але й факт участі у такому конкурсі - це певне випробування для мене. Нехай переможе кращий!».

Галина Сергєєва, спеціальний кореспондент новин Студії 1+1, вважає, що «… зараз настав час для нової журналістики. Журналістики, що не просто якісно висвітлює та вирізняється. А журналістики, що змінює наше суспільство на краще, журналістики, що діє і має місію. "Честь професії" знаходить та об'єднує таких журналістів, прагну бути серед таких людей».

Зверніть увагу, що до 16 квітня триває прийом робіт у дві спеціальні номінації:

Спеціальна номінація від Наглядової ради конкурсу «Честь Професії-2018» - «Конструктивна журналістика». З ключовими критеріями оцінювання робіт можна ознайомитись на сайті конкурсу.

Спеціальна номінація «Зарядись проти корупції», організована Проектом USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”. З ключовими критеріями оцінювання робіт можна ознайомитись на сайті конкурсу.

 

Усі зареєстровані на конкурс роботи, положення про конкурс та новини, а також інші деталі читайте на офіційному сайті конкурсу. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в Facebook.

Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку та надати посилання на публікації або на скани друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться, ви можете направити традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org або osergienko22@gmail.com. Контактна особа – Ольга Сергієнко.

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку. Детальну інформацію можна отримати за тел. +380939698533 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Наталія Терес.

 

Національний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2018» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)

- проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),

- Програма розвитку ООН в Україні,

- Проект USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”

- Система компаній «Кока-Кола» в Україні

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший.

Оргкомітет конкурсу:

Українська Асоціація Медіа Бізнесу

(попередня назва - УАВПП)

 

друковані та інтернет ЗМІ

 

Сергієнко Ольга

менеджер проектів

0504153424

0673269630

organizator@uapp.org

osergienko22@gmail.com

www.uapp.org

Незалежна Асоціація Телерадіомовників

 

 

радіо та теле-матеріали

 

Наталя Терес

Pr-менеджер проектів

Тел. (093) 969 8533

project@nam.com.ua

www.nam.org.ua


     
0
 
 
4929
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу