Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Заява оргкомітету конкурсу «Честь Професії».

15.05.2020
13 травня пресслужба каналу «НТА+» (м. Львів), журналісти якого є учасниками цьогорічної «Честі Професії», надіслала на офіційну скриньку проєкту лист із проханням відреагувати на публічні висловлювання у бік журналістів телеканалу двох членів Ради експертів конкурсу. Зокрема, йдеться  про Наталю Онисько, співредакторку проєкту «Наші гроші. Львів», яка бере участь у Відбірковій комісії конкурсу у номінації «
Найкраще розслідування», та Олега Ониська, головного редактора видання  Zaxid.net, члена Журі конкурсу у номінації «Найкраще новинне висвітлення резонансної події».

У своєму листі пресслужба телеканалу «НТА» надала скріншоти із публічними коментарями членів Ради експертів, які містять оціночні та суб’єктивні висловлювання про журналістів телеканалу. Також у листі пресслужба просить відсторонити експертів від оцінювання матеріалів журналістів телеканалу НТА.

Оргкомітет конкурсу для вирішення ситуації звернувся до пана Олега з проханням надати коментар. На разі, ми його ще не отримали. Разом з тим, для того, аби уникнути прихованого конфлікту інтересів в межах конкурсу, було прийняте рішення матеріали журналістів телеканалу НТА, які оцінювали Наталя Онисько та Олег Онисько, передати на оцінювання трьом іншим членам як Відбіркової комісії, так і Журі конкурсу. В результаті їх оцінювання, бали журналістів телеканалу НТА суттєво не змінилися.

Хотіли б звернути увагу майбутніх учасників конкурсу, що перелік учасників Відбіркової комісії та склад Журі оргкомітет оголошує напередодні початку прийому робіт. Відтак, кожен журналіст/ -ка, чи редакція, які подають свої роботи на «Честь Професії», мають змогу ознайомитися із складом експертів, які оцінюватимуть їх роботи, та прийняти рішення про участь у тій чи іншій номінації.

Також оргкомітет та Наглядова рада конкурсу «Честь Професії» розроблять для учасників Відбіркових комісій та членів Журі правила публічного використання інформації про конкурс задля уникнення подібних ситуацій.

Пресслужба конкурсу «Честь Професії»


 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу