Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Спецпризи конкурсу «Честь професії» 2020

15.06.2020

Організатор «Честь Професії» продовжує традицію з нагородження спеціальним призом  журналістів за матеріали у локальних медіа. Також цього року вперше буде обрано найкращий аудіоматеріал конкурсу. Спецприз «Надія журналістики» за професійний матеріал дістанеться журналісту чи журналістці у віці до 24 років.

Найкращий матеріал у локальному медіа

Спеціальний приз за найкращий матеріал у локальному медіа організатор конкурсу Національна асоціація медіа разом із Наглядовою радою конкурсу започаткували у 2018 році, аби підтримати локальні медіа. За два роки спецпризи за найкращий матеріал у локальному медіа отримали журналісти з різних куточків України.

Найкращі матеріали у локальному медіа у 2018 році

Спецприз у номінації «Найкращий матеріал з громадянською позицією» на локальну тематику отримала робота журналістки телеканалу «Лтава» Олени Ляшенко - «Культурна столиця чи райцентр у Кременчуцькій області?».

Спецприз у номінації «Найкраще подання складної теми» на локальну тематику отримав матеріал «Епідемія "Сміття"» - журналістки телеканалу «НТА - Незалежне телевізійне агентство» Ірини Скіць.

Спецприз у номінації «Найкраще подання резонансного матеріалу» на локальну тематику отримав матеріал «Патріоти із піхоти» - Наталії Онисько та Олександри Губицької, видання «Наші гроші. Львів».

Спецприз у номінації «Найкращий репортаж» на локальну тематику отримав матеріал «Світязь.Отиї туристи так людей розпаскудили, не хочуть корів тримати». ЗАНЕСЛО В СЕЛО» Олени Лівіцької, інтернет-видання «Волинь24».

Найкращі матеріали у локальному медіа у 2019 році

Спецприз у номінації «Найкращий матеріал з громадянською позицією» на локальну тематику отримав матеріал «САДЫ НА ПЕСКАХ: как Черноморское побережье становится частной собственностью»  - журналісток видання «Миколаївський центр журналістських розслідувань», Олесі Ланцман та Ірини Дігіч.

Спецприз у номінації «Найкраще подання резонансного матеріалу» на локальну тематику отримала робота журналіста видання «Миколаївський центр журналістських розслідувань» Ярослава Чепурного - «Великий улов».

Спецприз у номінації «Найкращий репортаж» на локальну тематику отримав матеріал «“Донбас сьогодні”. Серія: Загублена тиша та нічний фронт» - журналістки спецпроєкту «Донбас сьогодні», телеканалу «TV5» Євгенії Мельнік.

Спецприз «Надія журналістики»

Спецприз «Надія журналістики» цьогоріч отримає найкращий матеріал журналіста/журналістки, якому/якій виповнилося 24 роки включно на момент подання заявки.

«Оскільки в минулих роках у нас завжди була основна номінація для молодих журналістів, ми вирішили не втрачати цю традицію і відновити її в формі спеціального призу - «Надія журналістики», задля підтримки молодих, професійних та амбіційних», - зазначила керівниця проєктів Національної асоціації медіа Наталія Терес.

Спецприз «Надія журналістики» у 2019 році отримав матеріал «(БЕЗ)коштовна освіта» - Наталії Кулик, ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ».

Спецприз «Найкращий аудіоматеріал»

Цього року організатори разом із Наглядовою радою вирішили вперше за все існування конкурсу підтримати спецпризом найкращий аудіоматеріал.  Зважаючи на те, що аудіо за кілька останніх років істотно трансформувалося у нові та якісні формати, цікаві для широкої аудиторії слухачів, виникла потреба виокремити такий спеціальний приз.

Інтриги на конкурсі професійної журналістики «Честь професії» побільшало. Уже зовсім скоро ми дізнаємося, які матеріали отримають спеціальні призи. А поки що – затамовуємо подих у приємному передчутті.

Пресслужба "Честі Професії"


     
0
 
 
2261
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу