Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
Журі
 
1. Експертне Журі є найвищим академічним органом Конкурсу і відповідає виключно за визначення списку номінантов і переможців.
 
2. Експертне Журі Конкурсу формується в два етапи.
- Перший етап – формування списку «за принципом сніжного кому». На цьому етапі експерти рекомендують в Журі тих, кого вважають професіоналом. Завдання першого етапу – скласти максимально повний список професіоналів, компетентних судити конкурсні роботи.
Процес формування списку такий: кожен член Робочої Групи висуває по 3 кандидати в Журі. Кожний з цих кандидатів, у свою чергу, висуває 3 кандидати в Журі. Так відбувається до тих пір, поки частка нових прізвищ в списку не перевищуватиме 10% від загального числа кандидатур.
- Другий етап – рейтингове голосування. На цьому етапі експерти голосують «за найпрофесійніших зі всіх кандидатів в списку». З повного списку кандидатур відбираються ті, хто зібрав найбільшу кількість голосів.
 
3. Повне число членів Журі є непарним, і не повинно перевершувати 21.
 
4. У Експертне Журі повинні входити регіональні експерти – журі не може складатися тільки з представників мас-медіа з центральним офісом в м. Києві.
 
5. Рекомендовані в Журі можуть бути тільки ті, хто «має досвід роботи і працює в професійної журналістики або редактурі».
 
6. Експертне Журі обирається кожен рік. При переобранні членів Журі ротація повинна охоплювати не меншого 1/3 його чисельного складу.
 
7. Журі оцінює роботи, подані на конкурс, індивідуально на сайті конкурсу під особистим логіном та паролем.

Жодного члена жюрі ще не обрано.

 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу