Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
           
 
 

Реєстрація учасників

Процедура подачі заявок 
 

1. На Конкурс можуть бути подані роботи українських журналістів, опубліковані в місцевих, регіональних, загальнонаціональних і іноземних ЗМІ з з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Участь у конкурсі - безкоштовна! Прийом робіт триває до 31 березня 2017 року.
 

2. Організація (автор) представляє заявку на конкурс по встановленій Оргкомітетом формі і екземпляр роботи на відповідних носіях.
 

Телероботи та радіороботи –  завантаженні на файлообмінники чи на ftp каналу. До теле- і радіоматеріалів повинна додаватися ефірна довідка про вихід матеріалу в ефірі. Довідку можна надіслати також через факс чи зісканувати і подати разом із заявкою.

Друковані роботи подаються оригіналом або ксерокопією (сканом) матеріалу з обов'язковою вказівкою на дати їх публікації, а також в форматі doc для розміщення та сайті Конкурсу.
 

У разі представлення роботи на іноземній мові додається переклад.

3. На кожну роботу, подану на конкурс, оформляється окрема заявка.
 
Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку в режимі он-лайн та надати посилання на онлайн публікації або на скани ваших друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться - ви можете направити  традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org чи факсом (044) 425-58-21. Контактна особа – Ольга Сергієнко.
 

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку в режимі онлайн. Детальну інформацію можна отримати за тел. +3800939698533  або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Наталя Терес.

Прийом робіт проводиться до 31 березня 2017 року (включно).

 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу