Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Реєстрація учасників

Процедура подачі заявок 
 

1. На Конкурс можуть бути подані роботи українських журналістів, опубліковані в місцевих, регіональних, загальнонаціональних і іноземних ЗМІ з з 1 січня по 31 грудня 2017 року. Участь у конкурсі - безкоштовна! Прийом робіт триває до 20 березня 2018 року.
 

2. Організація (автор) представляє заявку на конкурс по встановленій Оргкомітетом формі і екземпляр роботи на відповідних носіях.
 

Телероботи та радіороботи –  завантаженні на файлообмінники чи на ftp каналу. До теле- і радіоматеріалів повинна додаватися ефірна довідка про вихід матеріалу в ефірі. Довідку можна надіслати також через факс чи зісканувати і подати разом із заявкою.

Друковані роботи подаються оригіналом або ксерокопією (сканом) матеріалу з обов'язковою вказівкою на дати їх публікації, а також в форматі doc для розміщення та сайті Конкурсу.
 

У разі представлення роботи на іноземній мові додається переклад.

3. На кожну роботу, подану на конкурс, оформляється окрема заявка.
  

Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку та надати посилання на публікації або на скани друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться, ви можете направити традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org або osergienko22@gmail.com. Контактна особа – Ольга Сергієнко.

 

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку. Детальну інформацію можна отримати за тел. +3800939698533 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Наталія Терес.


Прийом робіт проводиться до 20 березня 2018 року (включно).

 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Медіабізнес Детектор Медіа Українське радіо
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу
Coca-cola